KONST / Litografier / Färglitografi 13878116
nr 1387 8116
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 23x28cm, yttermått inklusive ram: 37x39cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:37:18
150 kr